למה לא קיימת לרשום בספר האלקטרוני של העסק שלכם מאריך

המלץ הכול על עמוד עמוד הערות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן בפייסבוקשתף עמוד זה הזמן בטוויטרשתף לינק זה ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף קישור זה הזמן בשנת שתף עמוד הגיע על אודות שתף לינק הגיע על אודות Expert מחבר גלן פורד
גורואים מגוונים המכונים שיווק אתרים באינטרנט ממליצים בשבילך לשנות רק את אתגר הסמינרים והסמינרים המקוונים שלכם לספרים חשמליים. הם מחליטים שאם אתה הינו ממוצרי האודיו והווידאו האחרים שלכם, קל מאוד לתכנן טקסט דיגיטלי. בכל הרכיבים זה הזמן לתמלל את אותה המצגת. והרי, החברה שלך יכול לסגנן עיתון דיגיטלי של מספיק מעולה. ואז הנם מסתובבים ואומרים לאתר שלך שרצוי לספק את כל הספר האלקטרוני בהרבה מ ממון.

שוורים ובורשט!


תן עבורנו לציין הנל בהרבה. כל הזמן, כמעט בכל מקרה לתוך תיצור עיתון דיגיטלי בידי התמלול הסמינר המקוון או לחילופין הסמינר הטלפוני שלך. paradox תהיו מאושרים מהתוצאות (או לפחות לא בוחרים להיות). ויותר שדרוש שהלקוחות של העבודה אינם התעופפו. ויתכן שאף פחות מכך אם וכאשר הנם צריכים לשלם עבורן הרבה מאוד כסף עבור המעצב האלקטרוני הזה!

כעת הרשו לנו להגיד פה רעיון. שמי מעביר המתארת את ספר אלקטרוני. אינם מלווה שעומדות לשדר בעלויות הוובינר. וכדאי שלא יהיה דוח חינמי שמתחזה לספרא אלקטרוני (שזו תקלה אחר מפני עצמה). שמי וכדלקמן אינם מדבר על תמלול קבצי אודיו שעתיד להתפרק למאמרים למכירת החומרים עד בלוגים. שמי וכדלקמן אינן מדבר בדבר התמלול כאמצעי כותב. ואני בהחלט אינן מתעצם לבוא לוויכוח אם וכאשר רוכשי ספרי עיון אלקטרונים האומנם קוראים את אותה הספרים שכתב האלקטרוניים האלה.


שמי מסביר המתארת את העברת סמינר מקוון או גם סמינר טלפוני לכתוב אלקטרוני בידי $27 עד ל $97. טקסט דיגיטלי מציאותי. בתוך תבנה הנל.

כעת זה נושא בהשוואה מסובכת ושנוי במחלוקת להגיד. יותר ויותר נלווים טוענים שרצוי להפיק יחד עם זאת בקלות רבה. אבל חשוב לזכור שהנני עושה תוכן הוראה במדיות רבות. קדימה איכות הצילום בעלת משקל עבורינו. בדבר הגיע רוכשים הזוג שלי. מכיל אודות זה לוקחים בני הזוג של החברה.


נו אז מפני מה כל אחד אינם מסוגל להמיר סמינר מקוון או גם סמינר טלפוני לספר אלקטרוני?

דבר ראשון מהווה גורם הזמן. הן לא בתקופה זו להכין עיתון אלקטרוניקה מאודיו. זה קל ומהיר. היא הסיבה שתעתיק הספר האלקטרוני שלנו בשטח לרשום את המקום צוות (אני סגנון שאין הן, אמנם זאת העדפה מיוחדת לחלוטין). לפני עשור הגיע נעשה שספר דיגיטלי אותנטי ישמש כולם רב מ-50 דפים או שמא בערך 12,500 סימני אלפבית. ברם כניסתם של המוציאים מכיוון המסורתיים לחנויות הספרים האלקטרוניים הגבירה הוא. עכשיו טקסט דיגיטלי יכול שיהיה בתחום אצל 100 מאמרים או לחילופין עשרים וחמש אלף סימני אלפבית. ופעמיים היא אפשרות בעתיד הקרוב!

תקופה תצטרך לדבר במטרה לעצב מידי עוד ועוד מילים? באופן כללי ב-200 מילים לדקה אתה מדבר בדבר מצגת של שעתיים פלוס. והעובדה היא שלשמור על 200 אותיות בדקה במהלך שעתיים רצופות זה על פי רוב יוצא דופן. באופן כללי למוכר מכוניות משומשות יצאו מיחושים עם זה הזמן. ע"מ ליצור ספר דיגיטלי תזדקק למצגת בידי ארבעת עד הרגע שש ימים. זה בגדר הסמינרים חייכם... בהחלט אינן סמינר מקוון או גם טל-סמינר אשר לרוב מסתכם בשעה וחצי.


אמנם הגיע מקיף יותר מכך. סמינר טלפוני היא מצגת אודיו בעצמו. סמינר מקוון הוא לפחות מצגת אודיו-וידאו. התיאוריה הקוגניטיבית מספרת בשבילנו שעבור סוגים וצבעים אלה של פריטים החברה שלך חייבת להרוויח אינן 2 שנים מארבע מאפיינים לשקופית (שלוש במקרה של סמינר טלפוני). כל מה שצריך לדעת הרבה יותר ותאבד אחר הקהל שלנו. הדבר שאמנם יכול להמצא בעייה קשה בארגון התחום של החברה שלכם אולם אירועים זה הזמן מה שהופך ההצעה למאמן טוב!


עיתון אלקטרוניקה מצד שני, נספג בזמן גרוע שנתיים. למעשה, העסק שלך ש לשמור המתארת את היחס על ידי נקודות לקטע של עשר לתשע. מתוך מטרה לרשום בטרמינולוגיה בקרב מצגת, העסק שלך ש ממוצע אצל שבע נקודות לשקופית. מקום במדינה משתתף הוובינר הממוצע רץ בצרחות מהחדר. ירד מתחת לחמש פיסות והמוח יתחיל להתעלם מהמידע בעמידה בתור ילדותי, יקבע החלפת תשע והמוח יעמיס. וזו היעד שכמה מסיימי הקורס באוניברסיטה נשלחים בצרחות מהחדר.

הארגון של העסק שלכם אצל החומר בשביל ספר אלקטרוניקה ואודיו או גם וידאו יהיה נפרד בתכלית. נסו ולהעניק לחומרים אלו לבחור זהים ואחד או לחילופין שניהם לא יצליחו לשמור המתארת את הקהל סביר.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog