Insane

Are_You_Becoming_Wealthy_On_Your_House_

במידה ו החברה שלך מתעשר בנכס שלך?
978

סיכום:


החברה שלך מתעשר על הנכס שלך? אם הדירה של העבודה היא בעצם ההשקעה המניבה ביותר? במידה ו הדירה של העסק מהווה הסביבה הגורם היחיד יכול להבין ההשקעות של העבודה אותם כל אחד מרוויח כסף?

אותות חשש בצבע אדום רוצים לבוא במוחכם. תחום הבתים טפח, הרים ועלה. שונים מאמינים שהם עשו x דולרים מביתם. זה נכון? אם הגיע מציאותי? והיה אם הנם יוכלו אחת ל לראות או לחילופין להכניס בעושר האפשרי שלהם?

הגיע ראוי שאין להם. באופן כללי בין השנים 2004 נבהיר שכן ...

מילות מפתח:


מימון, משכנתא, דירות, נכסים, כלי רכב, מכונית, השקיע, רע, השקעה משתלמת, איש המקצוע, \\

גוף המאמר:העסק שלך מתעשר בדבר דירת המגורים שלך? במידה ו דירת המגורים של העסק הינה ההשקעה המניבה ביותר? למקרה הנכס שלך היא הסביבה היחיד שמבין ההשקעות של החברה ש אני מכניס לחשבונו כסף?

אותות דאגה בצבע אדום צריכים לבוא במוחכם. שווקי דירות המגורים עלה, עלה ועלה. יודעי דבר מסורתיים שהם עשו x דולר מביתם. זה הזמן נכון? האם זה הזמן מציאותי? במידה ש הנם יוכלו לפני עשור למצוא או אולי להתיז בעושר העתידי שלהם?

זה הזמן אופטימלי ש. וכדלקמן בשנת 2004 נסביר כי מחיריהן של הדיור עלו מבין כולם ב- 2004 כאשר אתם בתהליך -25 עם הזמן בעת האחרונה שכן עליית עלויות OFHEO נודעה 13.4%. המחירים שימשו דו ספרתיים ונראה שאנו רשאים לנוע ולעלות לנצח אותם. הם רף התעריפים של 1997 לבין -2021 נעשה הממשי בהיסטוריה.

ענין זה הניע את אותן המירוץ האינסופי זה על ידי שווי הדיור? התשובה בשלוש סימבולים הינה ריביות פשוטות. נראה כי סין רצתה לשמור הכול על נתוני העסקה גבוה ים ביותר עולם הבידור או הבילויים פוליטיות וכלכליות. ע"מ לשמור על רמות העסקה מעולות מספר הסחורות הסיניות בוול-מארט או שמא בכל מקום שהיה שהמזוזה להישאר נמוך. אם וכאשר המטבע הסיני יישאר נמוך בבדיקה אל מול לדולר האמריקאי עד אם וכאשר הדולר האמריקני ייוותר ברמות מעולות באופן יחסי בהשוואה למטבע הסיני זה הזמן מתפעל עניין. מושלם שבעולם הגלובלי הקטן שלך הכרעות שמתקבלות בידי מישהו עד קבוצת אנשים בסין מאפיינים להשפיע בכל הרבה על אודות מצבך הכלכלי ועל גבי העתיד של החברה ושלי.

בגלל מכך סין בחרה להזרים ממון פעם נוספת לארצות הברית שקונה שטרות אוצר של ארה"ב. הדולר האמריקני נותר ניכר, המטבע הסיני נמוך. העסק שלך יוכל להכין כלים מתוצרת סינית בזול בנושא Walmart או לחילופין Target. ושיעור הריבית והמשכנתא נוצר ברמות נמוכות בצורה היסטורית.

בגלל מכך כעת אתה תוכל לייצר נכסי נדל"ן, להעצים את אותה בית או גם לרכוש נכסי נדל"ן גבוה וגם יקר בהרבה ממה שהיית ירצה לעשות מהעבר. הבנקאי או שמא המלווה המשכנתא שלכם שמחו אלא להלוות לעסק שלך את אותם הכספים למשכנתא אחרי מידי החוב, או שמא שהמשכנתא הובטחה באמצעות נדל& דָבִיק ;ן מיושן ועם אוכל טעים כבטוחה.

שוק הדיור זינק. אנשים שמעולם לא יכלו להרשות לעצמם להדפיס בית, דירה חדשה או לחילופין אדמה יכלו כעת להרשות לעצמם. כל הרבה פונים למעצב להתחיל ונוספים נכנסו לשוק הנדל"ן שלא רק שהביקוש לבתים ונדל"ן אחר מקבל מימדים קל שהיו מלחמות רעיונות על דירות ומכירה וההיצע ליותר ויותר בתים וצורות רבות על ידי נדל"ן פחת שווי הדירות זינקו. יתכן ששמעתם סיפורים הכול על כמו זה שמרכיבים רק את הרעף הפרובריאלי משנתו כזו ומוכרים אותו בערך הדפסה של שאין הן יאמינו ועד תם בזמן זה.


עם זאת בוני בית בנו בניירות דירות ומכרו כש באומדן מחירי שיווק מצויינים כדוגמת אלו. המלווים והבנקים למשכנתאות הקלו הכול על התהליך על ידי קידום מכירות ושיווק משכנתאות במחירי השכירות נמוכים הנקראים משכנתאות סאב-פריים שהציעו זמן מסויים ראשונית של הדרכות נמוכים 2 שנים, והשיעור שנגבה חזר לתעריפים הרגילים לאחר משך החיים ההקדמה.

המפתח לכל זה היה שהמחירים המשיכו לטפס, לעלות ולעלות. הן לא ניצור גמר באתר. ממש זה הזמן אלא העניין שהניע את כל הפריחה זרה נעשה החשש שאם לא תיכנס לתופעה כל אחד תינעל להבא. את הדירה נכסי נדל"ן עלה מ- 200,000 $ שעות הערב 10 עידנים לשם -400,000 $ על גבי -500,000 $ בשנה אחת, באופן שמישהו אינן תפס לחנויות עכשיו; ההנמקה אמרה שהבית יתכן 600,000 $ או גם 750,000 $ בזמן הזה הבאה. בידי פתח עתה אקבל הון עצמי ואהיה במשחק. במידה שמישהו נשאר בשמש במשפחה שלי ואולי יינעלתי מחזקת דירות אי פעם.

ככה הלך ההיגיון. הַמתָנָה כן גלוי נסגר שהמקום העיקרי אשר שלכם יכולה לעשות קופה בהשקעותיה מתפעל באומדן מחירי ביתם. נראה שלא ניתן התבצע לעשות קופה בהשקעות מסורתיות אחרות למשל שווקי המניות או גם תוכניות הפרישה מיוחד.

הביקוש כלי את הציבור למה ששואלים הבסיסית? והיה אם מרוויחים כסף? אם יהיה אפשרי להוריד במידת מה לפני עשור את אותה סכומי הכסף זה בהחלט להנאה או לחילופין למוצרים אחרים? בקפה מר בראון מסוגל להגיד לי שהרווחתי 250,000 דולר אמריקאי המתארת את הדירה שלי. נכון שמטפלים ברווחים במכירת דירת המגורים שלך מהיבט של נפרד וטובה יותר מכספים אחרים שהושגו, אילו מה השאלה היא בעצם האומנם בראון יצא? היא בעצם ירכוש שטח אחר באותו השוק של. כאמור החברה שלך צריך לדור איפשהו. במידה הנכס של העבודה נמכר בדולר מעולה, זה ניצור רגיל, והיה בית כיף שנמצא בשכונה נחמדה. בהרבה לא סביר שתעבור לשכונה לא ממש נכונה ומסוכנת בבטנך דירות המגורים בצורה משמעותית יותר קטן. יכול להיות שתצטמצם קצת אלו מ אינך מתגלגל לחדש לשכונת עוני אחרי שתיהנה מיוקרה. נו אז זה הזמן אינן ביזנס נזיל שתצליחו לפדות בקלות רבה. ואלה אם וכאשר אני עד הכלה אומרים שהגיע בימים אלו לספק רק את הנכס מכיוון שאתה יוכל לקבל בחזרה מחיר טוב ואנחנו יכולים לחיות בנכס. אם כן מה! הֵאָנְחוּת באופן משמעותי שתגלה לעומת שנה אחת שדירת מגורים לא מהם שהיא רחבה. דִינָמִי הן לא ניצור מקרי שחטפת וחסכת לייצר נכסים ולהתרחק מאותה מקום לדור בו קטנה יותר ורועשת וצפופה לבית מגורים. קדימה זה מתכוון שאחרי שנזכרתם בשיעור שלכם כולם מגלים שהייתם מבחוץ לבית מגורים ונכנסים לדירה בזמן שנה אחת שדבר זה יקבע לכל המעוניין לא מעטה על אודות היותכם מבחוץ למשרדכם במהלך קיימת.

כל אלו מחזיר את הצרכנים לשאלתנו הראשונית. החברה שלך מתעשר הכול על הדירה שלך?

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE