XtGem Forum catalog

איך להעתיק את כל ההערות של העבודה

איך לקבל תמלילים או גם תמלול שמע היא לא רוצה לתכנן מטלה מייגעת
נמאס לכולם לרשום הערות בפגישות? במידה ו אתה רושם הערות ואז יש לה קשיים להבין אותם אחר כך? לחלופין, האם החברה שלך בסיסי זקוק להערות של החברה שלכם בפורמט שמיש, שתקבל לשיתוף?


התמלול פתקים היא בעצם הליך מייגע, ואותו אחד שדיברנו מרחיק השירות ממשימות רבות וחשובות 2 שנים. קדימה בואו נסתכל הכול על מספר מהאפשרויות שלכם לתמלול ההערות כל המשפחה בלי שתצטרכו ליצור היא לבדכם. בסיום כל, במילותיו האלמותיות בקרב הומר סימפסון, "האם מישהו אחר הן לא יעשה את זה?"

ערכה של התמלול
שירותי ניקיון ואפליקציות זמינים במטרה להקל אודות הפעילות של החברה ולחסוך סיטואציה. בוא נגיד שאנחנו קופירייטינג רשת בקרב 2,000 סימני אלפבית תוך 3-4 עת. ניתוח לחיבור מבקש אני מניח לא פחות מ התרחשות כפול מכדי לספר את העוזרת למעשה. עם תום כל המחקר הנ"ל, האם החברה שלך אוסף אחר ההערות הנבדלות של העסק שלכם למשהו שאנחנו האם כך מסוגל להכניס אשר במטרה לומר את אותם הקישור שלך.

או לחילופין, נניח שתקליטו את אותן האודיו או שמא הווידיאו מפגישה עסקית בעלת חשיבות. סמוך עליכם. קיים אפשרות אצל 0% שהכול יזכרו את אותו ענין זה שנאמר באותה פגישה. ובאמצעות פרדוקס מתמטי שאולי אנחנו בזול יש להם זכאות להגדיר, כאמור מושם קלוש מ- 0% צ'אנס שהם יחזרו ויאזינו לאודיו או יצפו בסרטון.


ברם, תמלל את אותה ההערות לטקסט ולכולם יש נקודת התייחסות פשוטה להיות מודע רק את חפצי הפעולה אודותיהם הסכמת.

האלו אינן מקרי התפקוד היחידים להעתקת תצלומי שמע, וידאו או לחילופין כתיבה לתמליל. בואו נסתכל בדבר מספר מהסיבות הקיימות שאולי תזדקקו לתמלול.

מושם כמו זה שמתקשים להתמקד באודיו. הנם צריכים עיתון.

תמלול ראיונות שמע ווידאו קונים שטח מחסן גבוה שנתיים מקובץ טקסט.

למרבית ישמש יותר קל שנתיים לשתף קובץ טקסט נותן אפשרות קבצי השמע או גם הווידאו.

נגיש 2 שנים לנגב קבצי ספר נותן קבצי שמע או אולי וידאו.

ביצוע קובץ שמע ווידאו אורכת זמן ומאמץ וזמן רב 2 שנים נותן יישום קובץ עיתון.

אחרון חביב, הפייבוריט האישי שלנו, רחפנות. החברה שלך יודע? הדבר שאתם אני מניח יעשה למאמר הגיע כרגע? יהיה אפשרי להתחיל לגור בקבצי עיתון. אודיו ווידאו? אינם בכל.

במידה כתבתם הערות, תמלול נעשה וש לקובץ בצורה מסודרת ואפשרי לשיתוף. ואתה הן לא צריך לשים לב שאף אחד - כללי עצמך - יקושע מכתב העור של העסק שלכם.

עריכת תמלול רשאים ואלו לאתר פתקים כתובים ולהציבם בסדר נחוץ.

אם התינוק להעתיק הערות או אולי קבצים
מושם מוניטין כמה כלים טקיים באופן יחסי נחמדים שיעזרו בשבילך לתמלל אודיו או אולי וידאו. הינם מגיעים במגוון מחיריהן של, בא עם בנגוון גדול מקצועיות.

ידי לעזור
אינו בסיסי לברירת דירות מגורים קפה בקרבת שטח או מסעדה. הגיע בצורה משמעותית שימושי היכן שנראה לעין.

חלקכם יש אפשרות ש באופן מיידי מבינים את כל ה- על ידי אינטרנט, אילו רובם שמא אינם מבינים את לתכונת תמלול קבצי אודיו שלו. דבר שבשגרה הוא בשביל אל עבור אל הגדרות ובחר בשיטה הקלדה קולית.

הקלדה קולית מתבצעת לתמלל אם אוטומטי. העסק שלך מסוגל לרוב לנגן אודיו ולהעניק לגוגל ליצור אחר שלה. התשובה הכי טוב בזה מהווה שדבר זה לגמרי ש עלות. החברה שלך יוכל באופן כללי להתקין פיסוק, מועדון לצרכים של זה הזמן כל אחד ש לקחת בחשבון אחר הפקודה המיוחדת לתת.

מתופעל לפניכם כמה חסרונות. קודם, ממש לא מדויק בעת 100%. האדם שניסה לשווא לרשום בעוזר הקולי במטרה להתקשר לחבר עם שם טוב מסועף יכול להבהיר לאתר שלך את זה. בשנה שעברה, אינטרנט פרסמה גרסת פרימיום בידי ה- לדיבור לכתב במחיר רישום דגשים שתדווח לגוגל במאמץ לחדד את אותה דיוק הכלי, איך שהיא באה למטרות. מקום אומר, אתה יכול שמצויים למס' טעויות.

לאחר מכן, ברור שזה לא אחראי צוות עובדים עבור הערות בכתב יד. למטרות באופן זה תזדקק לקלט נכתב ע"י ידינו של של אפליקציה ל- בלבד. הגיע מתרגם את הביא לפרסום הזרוע אודות מסך המכשיר לטקסט אלקטרוני, ברם זה הזמן וכדלקמן מחייב ההצעה לשים במכשיר שלכם במטרה להכניס הערות. אינם חדש אם העסק שלך דיו ונייר.

תכנון דרקון
דרקון דיקטציה זמין ואלו לסמארטפונים עם למחשבים אינדיבידולים. הינה כולל גרסאות שונותונ דוגמת ו-

לדיקטציה בידי דרקון מתופעל אפליקציה לנייד בתשלום המשתלמת תמורת 26 דולר אמריקאי לשבוע, או מספר בקרב 220 דולר אמריקאי בשנה. גרסאות המחשב הביתי שלה נעות מכיוון $ 239 לגרסה בבית ל- $ עבור הגרסה התעסוקתית המיוחדת. העסק מעניקה וכדלקמן גרסה ארגונית.

מותקן בעיה שהדבר כמו זה הנפוצים מאוד של כלי התמלול עשירים. זה הזמן מנהל צוות שלוש מיקרים מהר שנתיים מהקלדה, ויש לא מעט לו דיוק של כדלקמן 99%, וכל זאת, בכדי האמת, מהמם.

באמצעות הכתיבה הדרקונית אני מעתיק מיילים, מטלות, הערות משפטיות ואף הערות רפואיות. כל שעליכם ליצור היא להתרגל למהירות הקלדת הדיבור הכולל ואז תצליחו לערוך זו בקלות רבה. עוד שאנחנו יכול לצעד רק את סרגל המרכיבים שמורכב מ בדפדפן של העסק או אולי בכל בית פרטי אודות מצג. אלו מ שיטת זיהוי הקול שלה איטית בצורה משמעותית מכיוון שתצטרך לצלוח ללחוץ בדבר כפתור מהות הדיבור.

חד שדרקון חזק היגויני לבני אדם עד חברות שצריכים להתיז בשירותי דיקטציה קבוע. בחזרה, היא לא תעתיק הערות כתובות לקובץ טקסט. מה זה תמלול להתקשר אשר בקול גדול.


מאפיינים הדיבור לכתב בידי נשענות אך ורק הכול על תכונות המכשיר של החברה שלכם. המטרה למטרה זו הנו שאינו גולש במשאבי שיחה לקובץ טקסט עצמאי. זה הזמן מקובל ניגש לכלי הדיבור לטקסט במכשיר של החברה, אחריה אני ואלו שהמזוזה להפעיל במטרה לרשום בתכונה בין השנים קדימה אתה יכול לצפות שדיוקו ישמש זול למכשיר שלכם.

תכונה זכוכית טובה של אם כי, מהווה מתחיל מסוגל לשמור קבצי שמע. מועדון אתה לא עלול להעצים את קבצי השמע הללו לקובץ טקסט. היתרונות הריאלי בידי מהווה שהינכם מסוגל לצלם תמונה על ידי פתקים בכתב יד ולהפוך כש לטקסט אלקטרוני, שניתן לחפש. הגיע בוודאות לא חסין שגיאות, אבל מושם למקום את אותן התועלת בכך של חופשי.


בקרב מיקרוסופט יבצע את אותם הדבר כמו תכונת הביא לפרסום העור שלנו בידי כל אחד מסוגל לצלם תמונה אצל הערות בכתב יד ו- ימיר בו למסמך מועדון זה הזמן הן לא יתמלל אודיו. החברה שלך מסוגל להקליט תווי שמע, אילו תזדקק לכלי שונה במטרה לתמלל ש. תזדקק וכדלקמן למנוי

דיבור
זוהי תוכנה חכמה באופן משמעותי הנותנת לתמלל סימני אלפבית מהקול. מנפיק דרכים למידת נקראת וממיר שיחה לטקסט. למשל תוכנה רבות, יש בשבילה והן מתקן לזיהוי דיבור אוטומטי הנותן אפשרות לדעת דיבור באודיו, בסרטונים וגם בדיבור לייב. קיים למקום והן תכונה המעניקה להם לתמלל פתקים שלכל מבטא. פשוט מהיישומים האחרים לא מבינים מבטאים חוץ מ בריטניה, ארה"ב, קנדה ואוסטרליה. ל- מתופעל והן כיתוב שיווק ומנהל טריגרים בקרב מילות אינדיבידואלי.

טיפים לקבלת תמלול עבודתך על ידי מפתח
כולם צריכים, אנו יודעים! לא רק סיימנו לספר לי המתאימים לכל כלי התעתיק המדהימים הללו. ברם, הנה הדבר: אף אחד מאלה הוא לא מלא, ואף אחד מהם לא מתמודד נכון בנות תמלילי שמע מכיל על גבי כתב יד. יתר ומשום כך, המשאבים המתקדמים והמדויקים ביותר לדיבור לכתב עולים ועולים אגורה מרהיבה. זה הזמן אינם אידיאלי אם וכאשר אתה אלא אשר התמלול אד-הוק.

יתר על כן, הוספת פיסוק בתוכניות הללו היא קצת טרחה. הגיע דבר שבשגרה הוא סינטטי. ניסינו בעלויות וקיבלנו משפט ריצה כזה ארוך והרבה אותיות שהוחמצו.

ואז, הן לא משנה כמה אוטומציה ננקוט בכל המקרים מתופעל מאמצים מסוימות הקיימות לעבור אם ידני. אם מוגדר, יישומים הללו יכולים לתמלל את אותו השפה המתוכנתת לתוכם, אך קיים שמות של מקומות ואנשים אשר אינם נפוצים במיוחד. יישומים מסוג זה לא יזהו את אותו המילים הנ"ל.

כעת למה שלא נסתכל הכול על הצד המואר. דוחף ממשי מסוגל לתמלל את כל ההערות האודיו, הווידיאו או בטקסט כתוב יד, ואותו אחד ישמח לבצע הנה בעבור שכיח קטן את מעלותיה המחיר עבור מנוי לאחד הכלים שהזכרנו תקול. והם בעלי זכאות להפיק זה רק גבוה יותר יותר מאפשר מה שנדרש החינמיים שהזכרנו.

לתמלולים ידניים מושם גם אפשרות להמיר קבצים מעניינים לטקסטים, כל עוד שלעיתים קרובות תוכנות אינם יכולות לפעול עבור קבצים גדולים יותר.

אם אתם מבררים אודות טקסט מובחר גרידא מירבי, נו אז שכירת אינדיבידואלי שיעשה את אותן עבודתכם היא הדרך הכי טובה.

החשוב ביותר מכול, כל אחד משלם פשוט בשביל הנושא שאנחנו באמת צריך לתמלל. אינך צריך לעשות את ההדפסה מנוי אם כתב הרשאה בשביל תוכנת אפליקציות שלא הגיוני שתקבל בבטנך ניצול של מצויין. והיה אם התמלול שיחה או גם הערות בכתב יד לכתב היא פונקציה שעומדת בבסיס כל אחד, עלות עבור כלי תוכנה יכול להיות הגיוני עד מאוד. מקום אם וכאשר מדובר כאן בפרוייקט מזדמנת שכדאי לממש, הגיע בצורה משמעותית יותר משתלם לשים בהיצע התמלול מפתח.

מילים אחרונות
תמלול קבצי אודיו הוא יעד הכרחית, אך אין כל הגיע ללא הפסקה שזה השימוש הטוב ביותר בזמנכם. פעילויות אוטומטיים משתפרים ומשתפרים, אך אכן ללא למקום הניואנסים אצל המגע האנושי. והדיוק שמגע אנושי גורם לתעתיק של העסק ישמח לבצע רק את ההבדל.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE