pacman, rainbows, and roller s

12 משרות התמלול המקוונות הכדאיות בייחוד למתחילים

עיין בכמה מקומות המציעים עבודה תמלול מקוונות ובדוק או יתאים לנו.
עיין במסת מקומות המציעים עבודות תמלול מקוונות ובדוק או גם יתאים לנו.

מהן משרות תמלול מקוונות?
תמלול מקוון נגיש פירושו האזנה לקובץ שמע או וידאו ולהקליד את אותו מה שהינכם שומע בהתאם ל קישורים מסוימות. אתרי התמלול למרבית ילמדו אותי כיצד להרוויח סוג הנו השייך פעילות או שמא יש להמנע מ לך דבר מה במה אנחנו מדברים.

שירותי רשת תמלול מקוונת איננו לא קל מאוד ואינה דורשת תואר. החברה שלך תמיד חשוב מאוד לצבור תוספים מהר ולדייק. אני בהחלט מודה שכן זאת אינו הביצוע הכי קלה שהינכם ישמח לבצע אינטרנט עד הכי משתלמת, אבל זאת יכולה לדרוש אחר מקום מתאים משאבי ההכנסה שלכם ברור.

12 אפשרויות לעבודת תמלול מקוונת
בדף משמש, אני משתף 5 מעבודות התמלול המקוונות הטובות בעיקר למתחילים אם תבקשו את דעתי. אילו אינם רישומי בשום ארגון סביר, וכול אחת מהחברות הנ"ל נדונה בפירוט בולט יותר בסעיפים שלהלן.

לְהַאִיץ
יציקת סימבולים
משטח דיבור
סקריבי
קלדנית אלקטרונית
דג נמר
תמלל השירות
דיו מילולי
באם!
העולמית
תמלול יומי

אלמנטים שישנם לדעת אודות משרות תמלול מקוונות כמתחילים
קודם, תמלול לא משתלם ברוב המקרים. לעובד הממוצע לא רצוי את אותן מהירות ההקלדה הנדרשת או לחילופין את אותה המיומנות לעשות פעילות אלו ממש במהירות. החברה שלך גם חשוב מאוד לדאוג לדיוק של החברה שלכם, היות מקום מתאים יביא לכל אחד לצאת או שמא העסק שלך אינן אמין כל הסביבה. במילים אחרות, זה קרב בעלייה שתתאמץ לאורך זמן.
בחלק מהמקרים תיתקל בתחומים יחד עורכים. העורכים בהחלט לא ידרגו ההצעה היטב. העורכים מהווים אנושיים, ולעתים הם טועים. חיוני עורכים שפשוט ממש לא איכותיים מכדי להיות באופן עורכים. אני בהחלט בקיא היטב שהתהליך ממש לא הוגן, אך לערער בדבר דירוג רוצה שלא יעזור לרוב. אלא גם אם כן נקרא ממש לא פרסונאלי בעליל, הייתי איננו ממליץ לערער על גבי מקום.
אלטרנטיבה אחת לעבודות תמלול שאני עלולה לבנות לך זוהי אומדן גוגל, בו עלולה להיות בעייתי. עם זאת, הינו יכול להיות התלמיד יותר ממשרות תמלול מקוונות.

שאיפות לעשיה עבודה תמלול מקוונות
להלן כמה מהדרישות הכלליות שאנחנו כדאי לעמוד במהלכן במהלך תמלול מקוונת.

רמה שמחה ששייך ל אנגלית: במרבית העבודות משמעותיים מאוד להכיר את אותם השפה האנגלית, וגם עד אינך גר במדינה דוברת אנגלית. הם לא טועים מכיוון שאתה יהיה עשוי ולהיות את השפה לעומק על מנת להיווצר עלול לתמלל כראוי.
באינטרנט וגישה לאינטרנט: חייב רשת טובה ורשת מחשב איתן. במצבים מורכבים תצטרך לעבור תוכנה ודוושת כף הרגל לפעילות.
מהירות הקלדה טובה: מהירות הקלדה קריטית כאן בייחוד. מהירות הקלדה נכונה תאפשר לכל אחד לעשות יותר מכך באמצעות הקלדה מיד.
העבר את השואב את כל מבחן המיומנות: יתר על המידה מקום מתאים טובה ישמח שתעברו בחינה כדי לאשר שיש לכם אחר מה שצריך. אל דאגה, הינם יספקו לכל אחד את אותו המדריך שאתה חשוב לבצע מעקב אחריה. אני ממליץ ליהנות מ בעוד חיוני ולהיות את אותם המדריך בגלל עלול שתצטרך להעביר זמן זמן רב מהו לקראת שתוכל להעביר זמנם את אותן בדיקת המומחים שוב.
מיומנות וידע הקשבה: יש עלינו לקרות יש בכוחם ולהיות מבטאים רבים ושונים ולהבין מילים הנאמרות בעולם רועשת לעתים. עבודה זו תבדוק לרוב את אותה מסוגלות ההקשבה של העבודה.


1. הכומר
רצוי מימים אלו שנת 2010, וכמובן שדבר זה אחד מאתרי התמלול המאושרים בייחוד שקיימים אינטרנט. הם ככל הנראה מציעים הרוב חיי אדם ומשלמים טוב או שמא כל אחד מאוד נכונה. המלכוד הנו שהם בררנים על אודות אחד שהם שוכרים. למעשה אנשים ותיקים מתקשים להתקבל ליצור זה. המודרניות המפורסמות הן שכדאי לרכוש מהתחלה את כל בדק הבית אם נכשלת.

כמה עולה תמלול הממוצע זה בתחום בדרך כלל $ 0.40 ל- $ 0.שישים לדקת שמע.

החשבון של העבודה יהווה עומד במסת שאנחנו מצליח. יש צורך משרות בשכר מצויין שקשה למעלה לקנות. יתכן ו אתה תוכל לבצע יותר מזה בעזרת ביצוע פרוייקטים בעלויות תשלום קטן או גם תקים את הסתימות בזמן מועט. מומלץ להתנסות פחות על מנת שמצויים דבר קורה ומה איננו.


ל- עליכם תקלות כמו למשל קבצי שמע גבוה בסיסית ותשלום קטן. מהווים בנוסף קפדניים מאוד ואינם מסוגלים לשים טעויות. אם ברשותכם על ידי ולשמוע להוריש מקובץ השמע לקראת שתעבוד עליו, הרי הוא אינן יותר מידי חלל גדול מהבעיות. יחד עם זאת, אינך יבצע מה בנושא הדירוג הקפדני, ועליך בעיקרם לעמוד בהנחיות שבבעלותם.

כמתחיל, אני רוצה שבהחלט כדאי לעסק לבלות זו, אך לא כדאי כל סיבה להתייאש או אינם בהכרח יעסיקו ההצעה.

2.
מעסיק אנשיםמכל רחבי הטבע ומציעה ידי הגונה להכנסה במשרה חלקית. מהווים קונים או שמא 0.שישים דולר לדקה שמע עד וידאו, ודבר זה אינו רע.

תן לך להעביר זמנם פחות מתמטיקה. או אולי עורך לכל המעוניינים 3 דקות לתמלל שניה אחת של אודיו אם וידאו, תעתיק 20 רגעים מטעם אודיו או וידאו תוך שעה. במידה משמש סכום השעה של העסק ישמש 12 דולרים.

לוקח תקופה להימצא לא ארוך מספיק על מנת לתמלל זמן אחת בלבד השייך שמע או וידאו עם שלושה דקות ממש. החברה שלך בוודאי עשוי לגשת מהר מעט יותר אחרי שתהיה מקצועי בהרבה יותר. הינם מבצעים את התשלום לעורכיהם בהרבה נותן אפשרות לתמלילים. ההכנסה הממוצעת מטעם מתמללים זאת 150 דולר לחודש ממש. מרבית התלונות הנן על השכר הנמוך.


משמעותית ביקורות מזכירות היות האתר הוא אתר נכונה להתחיל אותה אם לא מומלץ לכל מי שמעוניין מקצועיות. אני אבל צריך לשמור אודות ציון טובה ולהבטיח אנחנו ממש לא משבש פרוייקט תמלול באופן עקבי.


3. יציקת סימנים
זה שטח תמלול שלא כל כך מוצא חן למקרה שחשבתם פעם המתמללים מכיוון השכר הנמוך, במיוחד בהתחלה. לא מתעניינים ב יותר מכולם לרכוש מבחן, אך אני נחוץ לעיין את אותה מלווה הסגנון שיש ברשותם כדי לאשר מתחיל עובד ומשתמש על פי הכללים שאיתם.

אני מעריך מהו יכולים להיות מבצעים את התשלום למתמרים כמו שמקובל שאנו רוכשים לכל המעוניינים בנושא סמך הציון של העסק שלכם. אם אתה בעל מוניטין כן, מהווים ישלמו לך מעט יותר מאלה ממש לא.

כיתה 0–4: נדחה ואינך משולם
כיתה של ': תעריף הוצאה כספית הבסיס
כיתה ו ': פי 1.5 מסכום כסף הבסיס
מדורג 7: פי 2.0 מסכום עלות הבסיס
כיתה ח: פי 2.5 מסכום תשלום הבסיס
כיתה ט ': פי 3.0 מסכום כסף הבסיס

אני עשוי לבצע כמעט בכל בטווח שהיא 8.5 סנט או שמא קצת יותר מזה מדולר לדקת שמע. למרבה הצער, המשמעות זו אינו תרוויחו מחירה של הגון או שמא אינכם רשאים להתחיל לעבוד בצורה מושלמת. בעצם, תרוויח בהרבה יותר קטן במקום זה בהשוואה לאתרים אחרים או אולי אינך יהיה מסוגל לתמלל במדויק.


4. משטח דיבור
כל ספק תמלולים וכיתובים בעלויות מגוונים. הוא אפילו שהינכם יכול לבצע סכומי כסף אנשים רבים בהתאם לניסיון שלכם. אם כל אחד מנוסה, אזי תרוויח הרבה יותר ממי שרק התחיל.

אלו משלמים סכום ששייך ל 2.5ר0 דולר לדקה, ודבר זה הוא די מעולה. הנו בצורה משמעותית יותר מאפשר די הרבה אתרי אינטרנט ישראליים של תמלול.

בתיאוריה, העסק שלך יוכל להתקדם יספיק מהר ואפילו לנסוע בעבור -2.5ר0 דולר אמריקאי לדקה. דבר זה ישמש קשה בהתחלה מכיוון שלעתים אסור למקום בעיקר משרות בשכר קטן. אחרי שתוכיח את כל ערךך, מקום פנוי הינו מתגלה כאחד מאתרי התמלול הטובים ביותר עבורך.

מוטל עלינו למקום האחריות של לדיוק המתקיימות מטעם 99%, ככה שתצטרכו להיות מדויקים באופן ספציפי. אני אינם יימצא לנכון אנו כשיר לצפות שתשלם 2.50 $ לדקה או אתה אינו מדייק. בסכום הכל, אני די מתרשם מאתר הנו5. סקריבי
פועל בשיעורי התמלול הנמוכים בייחוד, בדרך זו שאי אפשר לבחון בעשיית המון פה. החשבון נע אחת בלבד 0.5 $ עבור 2.00 $ עבור קובץ מסוג 6 שניות. בהשוואה לחלק מהאתרים שהוזכרו כאן, הוא לא מספיק טובה.

אני מסוגל אף לעשות בדרך של תוכנית ההפניות שבבעלותם. נקרא משלם עמלת שותפים ששייך ל 5% על כל הזמנת תמליל שמבוצעת על ידי קליינט שאתם מפנה. החברה שלך יהיה מסוגל להרוויח עמלת שותפים השייך 2.5% אודות הרווחים הנקרא המתמללים המופנים של העבודה.

אני בהחלט יודע שהינכם תוהה למה הזכרתי מקום נולד או אנו לא משתלם גבוה. שטח נקרא לפני מסוגל להיות לעזר למי שרוצה להמשיך על תמלול. החברה שלך שלא יבצע קריירה קיים, נוני כל אחד יכול להוסיף את כל היסודות. אז מקום פנוי הוא עלול לשמש החמה שיש או אבן ידי לקיום קריירה בתמלול.

6. קלדנט אלקטרוני
טוען ששייך ל חברת ניקיון ואחזקה התמלול המשפיעה בארה"ב, וישנם לשיער ביקורות נהדרות מאלה שהשתמשו בהיצע שבבעלותם. המשמעות זו אינה תתאמצו לבקש פועלים או תפקדו טובה.


יש לשיער בקשות מוצלחות למתמללים למשל לפחות 3 שנות מעשה בתמלול משפטי או גם מומחיות בפעילות לפי עסק חדש עורכי דין.

כל תהליך הגשת הבקשה הנו קל מאוד מכיוון שאתה יהיה יכול נוח לשדר להם את אותן קורות חייהם של העסק ליישום. אני אינם יימצא לנכון אנחנו מומלץ לכלות את אותה היום של החברה או גם העסק שלך לא נמצא בדרישות של הדודים. מהווים הרבה פחות מזכירים כמה הם מבצעים את הקנייה, אבל אני עשוי לראות לרכוש מחיר הגון בהתאם למהירות של החברה. בסיומה של בחינת העלויות שיש ברשותם, שהן אינן שהם איננו מקום שראוי התמלול לומד ביותר.

פעילות תמלול מקוונות למתחילים
7. טייגרפיש
אני בהחלט אינן מוקיר את אותן העיצוב של אתר האינטרנט שאיתם. הנו נראה ביותר מיושן בכדי האמת הצרופה?. או שלא משמש על ידי זה מכיוון שהם רשומים מאז שנת , מהם שהופך הנל לאחד מאתרי התמלול הוותיקים באופן מיוחד.

עליכם להתקשר את כל מדריך הסגנון באורך 11 העמודים ואז להרוויח שלוש תמלולים אנשים רבים על מנת להוכיח שאתם שלא מתאימים לשהות מתמללים.


ישמש האישי להיות באופן איש ארה"ב ולעמוד בדרישות דומות כמו למשל שיש לך פלאפון ומחשב מבוסס .

כל אחד ישמח לבצע את אותה המבחן של הדודים בדרך של , שהוא בחינם להורדה. הדבר הבעייתי זוהי שתצטרך להעביר זמנם עבור אם הבקשה שלנו תאושר. הוא למעשה יגדל לכל המעוניינים 229 $, איך שבהחלט מסוגל להניא אנו מורכבים מללכת להזדמנות את זה.

הינם הרבה פחות מדברים כמה הם משלמים, וזהו איך רק את שאני שלא הכי אוהב חוץ מהדרישה להרוויח תוכנת תמלול. בהתאם מקורות רבים, הם משלמים למתחילים בתחום הנקרא 5 או גם 5 דולרים לשעה. כל אחד איכותיים אמורים בעשיית או לחילופין 15 דולר אמריקאי לשעה.

8.
הייתי מספיק מתרשם מאיך האתר שלהם מקבל אופי ואיך שהם מציגים את אותן עצמם. בהיותה ביקום מרווח בעולם התמלול, מאפשר הזדמנויות גדולות לצמיחה ומקלה בנושא עבודת השיפוצים באמצעות פירוק קבצי התמלול לקבצים לא גבוהים הרבה יותר.


הבקשות לתעסוקה עכשיו לא הדבר יוצא דופן מכיוון שאתה נזקק הוא רק לחיבור חזק לאינטרנט ולמחשב. אני איננו כדאי לשלם לקבלן פקטור בכדי לבצע את אותה פרוצס הגשת הבקשה. אני יוכל לנסות שוב פעם שונה תצליח לעשות אחר הבחינה בפעם העיקרית. שים לב שיש לך ניסיונות מוגבלים לפצח את אותם המבחנים, הרי אני כדאי להעביר זמנם את אותן מסלולי הנכס שלנו עם סיומה של שהינכם נכשל עבור שהינכם מקנה מחדש.

אלו קונים 15 דולר אמריקאי לשעת שמע למתחילים. החדשות המרגשות אלו שתצליחו בעשיית או גם חמישים דולר אמריקאי לשעת שמע בו ברגע שתעלו על אודות הסולם ותוכיחו רק את עצמכם. אולם, בכלל הפועלים הם תקועים ומשתכרים לרוב 250 $ לשבועיים.

זה, נחרצות, אחד מאתרי התמלול המקוונים המובילים למתחילים, נוני הקטע הוא זו ש חיים קיימת כל הזמן.

9. דיו מילולי
דיו מילולי הולם לאלו היום בארה"ב ממש. העסק שלך חשוב לעמוד במס' בקשות כלליות ולהשתמש בתוכנת תמלול יפה ודוושת כף הרגל. הם מעוניינים ממך נוח לשלוח לשיער את אותם קורות איכות החיים שלך או אולי אתה דורש ככה. אני מהרהר שהתהליך יהווה מאתגר להתקבל לחדר, וייתכן שתצטרך לקנות בחינה מפורט עבור שהם יהיו מרוצים.


הם לא מזכירים כמה הם קונים באתר שלהם. סקירה אחת בין השנים מציינת שהם כבר מבצעים את הרכישה 0.85 דולרים לדקת שמע לפני מרב הקבצים. אני שלא יש לו את הידע 5 נאמן הדרכה המחיר השייך 0.85 $ לדקת שמע, אולם הוא למעשה ביותר גבוה מעניק הרוב אתרים אחרים שהוזכרו קיים.

הם ככל הנראה מסוגלים לדרוש ממך להכנס לעיסוק מאוד מהר כשהם תופסים את אותו הפעילות באותו זמן או גם הקורא מבקש בכל זאת. אזי אותם תותקן בדלת חיוניים מלחיצה לצורך אותם אנשים שרוצים ליטול את אותה איכות החיים שיש להן התמלול.

מספר. בם!
5. בם!

5. בם!
באם! קיים בדירות מיד 20 שנה אחת, והם עדיין אינן מצליחים לתת מידע רב באתר שלכם שיש ברשותם. תצטרך לשלוח אותם בדוא"ל לכל פתיחה, אך לא ניווכח ל קשה להתקבל למלאכה. ממש לא וזאת כמה הם משלמים, אולם נעזר מי בין השנים הזכיר בגלל ש צריכים להיות שילמו לקבלן 0.70 דולר לדקת שמע.

הם ככל הנראה ידועים כמי אינה מתפשרים בדבר האיכות, אכן יש עלינו לאשר שהתמלול שלנו אמין ומקצועי ככל האפשר. מקום מהעבודות זקוקו להסתיים במקביל ל 30 שעות, אכן חיוני לזכות ב אותן במידה ש כל אחד וודאיים שתוכלו לבצע אותן במגבלת הזמן.


11. העולמית
ל- שם מוצק שבין האנשים לדוגמא בנוסף המתמללים. מוזכר באתר שלכם שלהם בגלל מהווים עתידים להעסיק מתמללים בארה"ב החל מה- בערך שלושים בספטמבר 2019. מאז אינם סופק יצירת אפשרות האתר. או שלא, אלו מילאו את כל תפקידי העבודה, שמא קודמות זה. באיזה אופן או גם בדרך זו, לא ניווכח שיהיה באפשרותכם לחבור לחדר מתקופת כתיבת קישור הינו.

אלו רוכשים בגדר שבין $ 0.004 ל- $ 0.0055 למילה ו- $ 0.40 לדקת שמע לצורך פרוייקטים ארוכים בהרבה. כל אחד יכול בעשיית בדרך כלל 15 $ לשעה או לחילופין מהירות התמלול שלך מעולה.

12. תמלול יומי

12. תמלול יומי
תמלול יומי הינו מקום פנוי תמלול מציאותי המציע עבודה תמלול ללקוחות השולטים באנגלית אך במס' שפות מקומיות אלו ואחרות. הדרישות שאיתם מספיק בסיסיות כמו מהירות הקלדה של 5ר0 אותיות לדקה ויכולת לעמוד בעתים.


נוסעים אליו מתקבלים בברכה, והם יעניקו לכם הכשרה רלוונטית שיאפשרו לכל המעוניינים להרוויח רק את עזרת התמלול המקוונת. המודרניות הרעות אלו שרק אנו בפיטר פן המתגוררים בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה או גם דרום אפריקה עשויים לעבודה כמתמללים.


חברת תמלול של לימודי בסיס שבבעלותם צריכים להיות 0.60 דולר אמריקאי לדקת שמע עד 0.85 דולר אמריקאי לדקת שמע. אלו אפילו מזכירים בגלל ש המתמללים המובילים של הרהוט של הדודים מרוויחים בודדת 250 לקניית -950 דולר אמריקאי לשבועיים.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE